Za blaskiem Platinum kryje się nauka

Zabezpieczenie

tapicerki Platinum

OCHRONA BIOCOTE®

Produkty Gtechniq do czyszczenia oraz pielęgnacji sprawiają, że skóra i tkaniny dłużej wyglądają, jak nowe i pachną świeżością. Stosowanie środków z Biocote® do ochrony wnętrza samochodu może pomóc w zapobieganiu rozwojowi drobnoustrojów.

OCHRONA TKANIN

Platinum Fabric & Carpet Protection chroni wszystkie rodzaje tkanin przed plamami na bazie wody. Dzięki temu stają się wodoodporne i łatwe do czyszczenia.

OCHRONA SKÓR I WINYLU

Platinum ochrona skóry i winylu tworzy odporne na ścieranie, matowe wykończenie, które zabezpiecza przed transferem barwnika, promieniami UV i przebarwieniami.

Gtechniq z dodatkiem Biocote®

Według niezależnych badań w aucie spędzamy średnio 30 godzin rocznie, stojąc w korkach. Dlatego we wnętrzach samochodów tworzą się warunki, które mogą sprzyjać rozwojowi drobnoustrojów. Resztki jedzenia, plamy po napojach, brud, tłuste odciski palców i kurz mogą sprzyjać namnażaniu się mikroorganizmów, takich jak bakterie i grzyby.

Skóra i winyl

Oprócz zalet Biocote® ochrona skóry Gtechniq może zmniejszyć zużycie podatnych na wycieranie miejsc tapicerek skórzanych lub winylowych, takich jak lamówki i krawędzie foteli. Ułatwia czyszczenie foteli z barwników, pozostawionych przez odzież.

Tkanina

Zabrudzenie i zużycie tkanin można radykalnie zmniejszyć, aplikując Gtechniq Platinum we wnętrzu samochodu. Rozlaną kawę, colę, a nawet upuszczone przez dzieci lody można w większości przypadków po prostu zetrzeć wilgotną ściereczką, bez pozostawienia jakichkolwiek śladów.

Robert Tobisz

Właściciel BMW M850i

“Wypróbowałam wiele dostępnych wosków i past. Po raz pierwszy użyłam Gtechniq Platinum dwa lata temu i od tamtego czasu nie stosuję niczego innego.”

Zabezpieczenie lakieru

Platinum to wydajna powłoka ceramiczna, stworzona przez ekspertów Gtechniq.

Hydrofobizacja szyb

Stosowana nawet w WRC dla poprawy widoczności i zwiększenia bezpieczeństwa jazdy.

Zabezpieczenie tapicerki

Produkty Gtechniq z Biocote chronią przed rozwojem drobnoustrojów we wnętrzu pojazdu.

Powłoka na felgi

Najlepsze zabezpieczenie felg przed pyłem z klocków hamulcowych oraz innych zanieczyszczeniami.