Za blaskiem Platinum kryje się nauka

Ochrona

felg Platinum

NAJLEPSZA ZBROJA

Platinum Wheel Seal zapewnia najlepszą ochronę kół, odpychając pył z klocków hamulcowych i zanieczyszczenia oraz ułatwia konserwację felg.

LIDER W OCHRONIE POWIERZCHNI

Skuteczna Powłoka na felgi o każdym typie wykończenia. Potwierdzona badaniami trwałość, którą zapewniają wiązania chemiczne.

Unikalny produkt

Ochrona kół Gtechniq Platinum jest wyjątkowa. Aluminiowe felgi mają porowatą powierzchnię. Dlatego formuła Platinum wiąże się z tą strukturą, tworząc warstwę funkcjonalną na Twoich felgach, która wypełnia wszystkie szczeliny, czego efektem jest twarda i gładka powłoka. Ułatwia ona czyszczenie, odpycha brud i pył z klocków hamulcowych, a także zapobiega tworzeniu się plam po twardej wodzie.

Wytrzymała zbroja

Podczas hamowania Twoje koła mogą mocno się nagrzewać, dlatego Powłoka na felgi Platinum jest odporna na temperatury do 300°C.

Po nałożeniu Platinum na felgi pamiętaj, aby stosować bezpieczne preparaty do czyszczenia kół. Gtechniq zaleca stosowanie W6 Iron: Płyn do felg i osadów metalicznych. Ten produkt opracowaliśmy po to, aby zaoferować najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę usuwania potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, które najczęściej występują na felgach.

Robert Tobisz

Właściciel BMW M850i

“Wypróbowałam wiele dostępnych wosków i past. Po raz pierwszy użyłam Gtechniq Platinum dwa lata temu i od tamtego czasu nie stosuję niczego innego.”

Zabezpieczenie lakieru

Platinum to wydajna powłoka ceramiczna, stworzona przez ekspertów Gtechniq.

Hydrofobizacja szyb

Stosowana nawet w WRC dla poprawy widoczności i zwiększenia bezpieczeństwa jazdy.

Zabezpieczenie tapicerki

Produkty Gtechniq z Biocote chronią przed rozwojem drobnoustrojów we wnętrzu pojazdu.

Powłoka na felgi

Najlepsze zabezpieczenie felg przed pyłem z klocków hamulcowych oraz innych zanieczyszczeniami.